• Zavolajte nám

    043 55 07 600

  • Napíšte nám @

    mail@tempo-kondela.sk

Referent IT

Referent IT

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    • správa a údržba firemnej infraštruktúry

    • inštalácia, údržba a servis HW a SW

    • správa a vývoj informačného systému a softvérových aplikácií

    • správa a údržba firemných webov

    • poskytovanie technickej podpory používateľom v rámci spoločnosti

    • komunikácia s dodávateľmi IT služieb

    • centrálna správa antivírusovej ochrany

    • administrácia server Windows, Linux

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Možnosť sebarealizácie

  • Zaškolenie a následné vzdelávanie

  • Rozšírenie odborných schopností pomocou rôznych školení

  • Priateľský kolektív

  • Zamestnanecké zľavy – zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky

  • Firemné spoločenské akcie

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie závislé od predošlej praxe a konkrétnych zručnosti

  • Koncoročné odmeny a priebežné prehodnocovanie mzdového ohodnotenia

  • Možnosť príspevku zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera

  • Stravné lístky

  • Prémie, odmeny

  • Vernostná odmena za odpracované roky

  • Stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti

  • Príspevok na rekreáciu

Informácie o výberovom konaní
Informácie o výberovom konaní:

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Miesto výkonu práce je: Závodná 459, 027 43 Nižná

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou

  • vysokoškolské I. stupňa

  • vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:

  • technické, elektrotechnické, IT

Znalosti

  • Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Odborné požiadavky

  • všeobecný prehľad a znalosť HW a SW

  • znalosť konfigurácií WAN, LAN, Wifi

  • znalosť OS Windows, Linux

  • znalosť CMS systémov – Wordpress, Joomla, základy HTML, CSS, PHP

  • výhodou znalosť systémov Server/klient – RDP

Osobnostné predpoklady

  • zodpovednosť

  • flexibilnosť

  • komunikatívnosť

  • samostatnosť

  • ochota vzdelávať sa

Mzda:

800,- € brutto + osobné ohodnotenie podľa doterajšej praxe a skúseností.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR ,Maďarsku a Rumunsku s moderným a súčasným spôsobom fungovania, prostredníctvom kamenných predajní, e-shopu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEMPO KONDELA, s.r.o.

Závodná 459

027 43 Nižná

Kontakt

Tel.: +421435507696

E-mail: personalne@tempo-kondela.sk

Client

Tempo Kondela

Date

13. október 2020

Tags

Nižná